Dlaczego Trump Banning TikTok może być błogosławieństwem dla Bitcoin Cena, Przyjęcie

2. August 2020 Von admin

Trump’s TikTok Ban mógł zobaczyć 80 milionów ludzi staczających się do krypty, co byłoby świetną wiadomością dla ceny Bitcoin i całej przestrzeni krypto walutowej.

Wczoraj widziałem wiele głównych altcoins rajd do ich rocznych wzlotów, z Ether (ETH) skoki powyżej 400 dolarów, co spodziewałem się, że był prawdopodobny scenariusz w moim ostatnim artykule dwa tygodnie temu.

Ponadto XRP miał dzień zderzenia przekraczający 0,32$, podczas gdy chwilowo osiągał lepsze wyniki niż Bitcoin, jak się spodziewałem w moim artykule z 1 lipca.

Jednak Bitcoin pokazał swoją dominację w przestrzeni, wymazując kilka miliardów tych zysków w ciągu nieco ponad godziny. Więc jak będzie wyglądał nadchodzący tydzień i jaki wpływ na przestrzeń kryptokurrency może mieć zakaz TikTok’a Trump’a?

Codzienne zdjęcie rynku krypto walutowego, Aug. 2 sierpnia.

Bitcoin na tygodniku pokazuje obraz przyszłości. Wiodąca kryptocurrency przez kapitalizację rynku przetestowała już poziom retrakcji 0,5 Fibonacciego w wysokości 12 tys. dolarów, zanim została odrzucona.

Jeśli nie zwracałeś uwagi na cotygodniowy fib, to prawdopodobnie powinieneś google, jak korzystać z narzędzia Fibonacciego w Tradingview właśnie teraz, ponieważ jest to prawdopodobnie najbliżej można kiedykolwiek dostać się do posiadania almanachu sportowego Marty’ego McFly’ego w Back to the Future 2 niż kiedykolwiek będziesz miał.

Następny poziom do roszczenia to 0.618, który siedzi na 13.500 dolarów, a jeśli jesteś zadowolony z 20% zysków na Bitcoin, to świetnie. Ale kiedy spojrzysz na inne top-tier alts, zobaczysz, że większość z nich handluje pod światłowodem 0.236, co oznacza większy potencjał wzrostu, a to jest coś, czego doświadczyliśmy w ten weekend.

Zacznijmy od Ethereum

Eter (ETH) eksplodował o 80% od dna kanału wznoszącego się i już wykonał bieg przy światłowodzie 0,236. Zachowaj w tylnej części głowy, że Bitcoin jest obecnie na 0,5 włókna, lub dwa poziomy wyższe niż 0,236, a ETH nawet nie twierdził, że poziom jeszcze.

Poczekaj tylko, aż ten poziom zostanie złamany, a ETH uruchomi się do 0,382, to jest cena ETH w wysokości 660 dolarów, a to prawdopodobnie dopiero początek.

Potencjalny minus siedzi teraz wokół górnej części kanału, z którego się wyłamał, który wynosi około 300-$330, a poniżej patrzyłbym na środkową część kanału około 280$.

Pomimo tego, że poziomy zostały już uderzone w błyskawiczną kraksę wcześniej tego ranka, nie zdziwiłbym się wcale, gdyby zostały ponownie osiągnięte przed kolejnym etapem do $660.

Co się gotuje z XRP

Jeśli podobał ci się wykres ETH, to pewnie zrozumiesz, dlaczego XRP też mocno się startuje. XRP na krótko wyłamał się z tego samego kanału wznoszącego, w którym znajdował się Ether, tylko XRP ma jeszcze długą drogę do światłowodu 0.236.

W rzeczywistości, to ma monstrualny 188% przenieść do osiągnięcia w celu osiągnięcia $ 0,85c włókna cel. Więc jeśli przegapiłeś Bitcoin, a przegapiłeś Ether, jest jeszcze bardzo duża szansa, że numer trzy aktywa cyfrowe przez kapitalizację rynkową może zapewnić szalone zyski z obecnego poziomu.

Potencjał minusowy dla XRP przy użyciu tych samych poziomów kanałów jak w przypadku Ether wynosi 24 centy dla kanału środkowego i 19 centów dla dolnego celu. Po raz kolejny, pierwszy poziom został już przetestowany w czasie awarii flash, więc czy zobaczymy te poziomy ponownie w krótkim okresie czasu jest mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę obecne cele włókien.

Ale jeśli martwisz się o FOMOing na górze, jest inny wiodący krypto, który jest jeszcze się obudzić z jego hibernacji niedźwiedzia.

EOS jest jeszcze do uruchomienia

EOS nie cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem, a technicznie rzecz biorąc, wygląda na to, że następna wielkoformatowa moneta z dużym wybiciem do 0,236, która w przypadku EOS wynosi 6,50$, a przy cenie nieco poniżej 3$, może dać ci imponujące zyski w krótkim okresie czasu.

Ponieważ EOS jest jeszcze do wyłamania z jego kanału, to jest tylko logiczne, jak inne alts top tier zaczynają rajdować w cieniu Bitcoin, że inwestorzy i inwestorzy zaczną patrzeć na wykresy handlu na dole, tak jak zauważyłem z ETH i XRP, EOS jest obecnie nadal handlu w dolnej części jego kanału, nie całkiem na dole – dół jest zasadzone na 2,50 dolarów – ale ryzyko vs. nagroda dla EOS z pewnością wygląda atrakcyjnie.

Istnieją również inne dobre powody, aby przyjrzeć się EOS w tej chwili. Nie tylko jest Brock Pierce obecnie działa na POTUS, co może być tylko dobrą rzeczą dla EOS, ale Block.one firmy macierzystej są kierowane do użytkowników Gen Z flokowanie z TikTok z ich platformy Voice Social Media. W tweecie 30 lipca, Pierce powiedział:

„Gen Z mobilizuje się, aby stanąć w obronie swoich praw i prywatności! Osoby prywatne mogą coś zmienić. KAŻDY SŁYSZANY GŁOS“

Pierce cytuje również LA Timesa o popularnych gwiazdach TikTok opuszczających platformę wśród obaw o prywatność.

Wczesny inwestor Bitcoin Code jest znany z tego, że stawia na właściwą rzecz i we właściwym czasie, a prezydent Trump sugeruje, że już jutro można wprowadzić zakaz na TikTok, w USA jest dziura w rynku, gdzie 80 milionów użytkowników może szukać alternatyw.

Chociaż może to postawić EOS w dobrej pozycji do dodatkowej ekspozycji, istnieją już inne oparte na łańcuchach blokowych platformy mediów społecznościowych, które są skoncentrowane na wprowadzaniu nowych użytkowników do przestrzeni kryptograficznej.

Po tym, jak taka firma przeszła ostatnio rebrand przed premierą w tym miesiącu, o nazwie Hyprr, która jest oparta na USA i współpracuje z bankowym gigantem Wells Fargo za rzekomo łatwe na i poza ramki do krypto, co stawia go w najlepszej pozycji do przejęcia TikToks udział w rynku amerykańskim.

Skontaktowałem się z CEO Hyprr Davidem Brieleyem w sprawie jego pozycji w związku z potencjalnym zakazem TikTok, gdzie powiedział mi, że Gen Z zużywa 5 miliardów godzin treści dziennie za pośrednictwem mediów społecznościowych, czyli dwa razy więcej niż w tysiącleciach.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Steemit zajmował kiedyś 1,8 miliarda dolarów limitu rynkowego w dużej mierze opartego na spekulacjach i milenijnej aprobacie, możemy sobie tylko wyobrazić pozytywny wpływ, jaki udana platforma mediów społecznościowych oparta na łańcuchu blokowym mogłaby mieć na rynek, gdyby wystartowała jak TikTok, i cóż może być lepszym sposobem niż w następstwie tak ogromnego kontrowersyjnego zakazu jednej z najszybciej rozwijających się platform wirusowych.

Niedźwiedzi scenariusz dla Bitcoina

Jeśli Bitcoin nie utrzymuje poprzedni wieloletni opór 10.500 dolarów jako świeże wsparcie, spodziewałbym się, że minus będzie ograniczony do 0,382 włókien około 9.500 dolarów. Jednak wydaje się, że byki będą w stanie kontrolować przez jakiś czas.

Bykowy scenariusz dla Bitcoina
Jeśli Bitcoin może przepchnąć i przytrzymać powyżej $12K, to następny obszar logiczny oporu to $13,500, który reprezentuje włókno 0,618. Jednak z alts rajdowania, a cykliczny efekt niskich alts cap przepływające do top-tier alts, a następnie z powrotem do Bitcoin przed rozpoczęciem wszystko od nowa, spodziewałbym się, że cena Bitcoin pozostanie dość płaska w ciągu następnego tygodnia.